Информации на: +389(2) 2443 140

 

ПОВЕЌЕ ОД 13 ГОДИНИ СО АРОМА НА КАФЕ

 

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Segafredo Zanetti Coffee System

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

БРЕНДОВИ КОИ ГИ ЗАСТАПУВАМЕ

  • 1
  • 2

Повеќе од кафе шоп

Главна цел на нашата фирма е насочување на знаењето и способностите првенствено на квалитетна услуга. Комбинацијата на квалитетна услуга и задоволување на желбите на корисниците се покажа како многу успешна. Се стремиме да бидеме синоним за најдоброто кафе решение во Македонија.

КОНТАКТ

  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  +389 2 2443 140
  +389 2 2443 140
  Ул.852 бр.7, Скопје

Следете не преку: